Y Ü K L E N İ Y O R
Aşağı Öveçler, 1322. Cd. No:6/11, 06460 Çankaya/Ankara holdekmuhendislik@gmail.com 0 538 682 93 51

İletişim Bilgileri

Sosyal Medya Hesaplarımız

Jet Fan Otomasyonu ve Devreye Alma Hizmeti

Jet Fan Otomasyonu ve Devreye Alma Hizmeti

Jet fan havalandırma sisteminde otomasyon, sistemin gerektiği gibi çalışması konusunda bağlı olduğu fanları besleyen ve onlara yön veren elektriksel ve elektronik ekipmanlar içeren sistem bütünüdür.


İster otopark, ister basınçlandırma, ister tünel jat fan projeleri olsun HOLDEK proje ekibinin çözümlediği sistemlerde cihazların tamamen otomatik olarak çalışması için sistem otomasyonu gereklidir.

2017 yangın yönetmeliği gereği 2000m2 kareden büyük otoparklarda duman tahliye sistemi gereklidir. İster jat fan ile ister kanallı çözüme ulaştırılmış otoparklarda sistemin tam otomatik kurulumu ve kullanımı için otomasyon kumanda panosu ve buna bağlı devre alma hizmetini HOLDEK yine kendi bünyesinde istihdam ettirdiği konusunda uzman elektrik-elektronik mühendislerince gerçekleştirmektedir.

HOLDEK, otoparklarınız da jet fan dizaynını yapar ve kullanılacak cihazların kapasitelerini ücretsiz olarak belirler ve size çalışan bir sistem sunar. Kendi çözümlediği otoparklarda yaptığı jat fan diyanına garanti verir.


0 538 682 93 51