Y Ü K L E N İ Y O R
Aşağı Öveçler, 1322. Cd. No:6/11, 06460 Çankaya/Ankara holdekmuhendislik@gmail.com 0 538 682 93 51

İletişim Bilgileri

Sosyal Medya Hesaplarımız

Soğutma Grupları

Soğutma Grupları


DIŞ GÖRÜNÜM ÖZELLİKLER:

  9-323 kW soğutma,10-432 kW ısıtma kapasitelerinde, modüler olarak imal edilmektedir. Klima santralleri, soğutucu serpantini ve kondenseri, hava soğutmalı çift beden klima cihazlarının dış ünitesi olarak çalışmaktadır. Atmosferik şartlara ve paslanmaya karşı galvaniz şase üzeri elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Tamamen modüler yapıda monte edilmektedir. Modüler yapı ve modüllerin birleşmesi ile daha büyük kapasitede cihazlar oluşturulmasına mükemmel esneklik sağlar.

  KOMPRESÖR: Dış ünite cihazlarımızda scroll kompresör kullanılmaktadır. Cihazlarımızda düşük ses ve titreşim seviyeli, yüksek verimli, scrool hermetik tip Daikin, Panasonic, Danfoss gibi tanınmış marka kompresörler kullanılmaktadır. Scrool kompresörlerde hareketli parça azdır ve bu yüzden uzun ömürlüdür, bu sebeple de sessiz çalışır. Karter ısıtıcı, aşırı akım termiği, faz sırası ve faz koruma ile korunmakta olup, kauçuk titreşim izolatörler üzerine monte edilmiştir.

  KONDENSER: Bakır boru üzerine alüminyum kanatların uygun hatve ile dizilip bakır boruların alüminyum kanatlara özel yöntemlerle şişirilmesi ile yüksek ısı transferi sağlar. Bakır boru alüminyum kanat özelliktedir. Kondenser delikli sac levha ile dış etkenlerden korunmaktadır.

  KONTROL PANELİ: Cihazlarımızda isteğe göre Eliwell, Carel, Siemens, GMT panelleri kullanılmaktadır.

  AXİAL FAN: External tip, sessiz 6 kutuplu düşük gürültülü IP 54, fan koruyucu ızgaraya sahiptir. Kontrol isteğe göre dijital mikroprosesör kontrol ile tüm değerler izlenir ve kontrol edilir. Arızalar kolayca belirlenir.

  Fiyat isteğiniz için lütfen iletişime geçiniz.

0 538 682 93 51